قوانین و مقررات سایت سفارش آنلاین ترجمه

قوانین و مقررات سایت سفارش آنلاین ترجمه | ای مترجم |

در این قسمت، شرایطی که بر اساس آن ها کاربران اجازه دارند از خدمات و سرویس های سایت سفارش آنلاین ترجمه  استفاده نمایند قید شده است.

«حساب کاربری» یعنی حسابی که هنگام ثبت نام در سایت باز می نمایید.

«مترجم، تایپیست یا فریلنسر» یعنی کاربری که بخش پروژه های پیشنهادی توسط کارفرما و یا کارآفرین را بررسی نموده و آنها را از طریق سایت شناسایی می نماید و پس از تایید توسط کارفرما و تایید توافقات انجام شده بین طرفین، شروع به انجام آن پروژه می نماید.

«پیشنهاد» یعنی رقابتی که صرفا توسط «مترجم، تایپیست» شروع می گردد و بر مبنای آن کارفرما و یا کارآفرین می تواند متخصص مورد نیاز خود را انتخاب نماید.

«احکام پیشنهاد» یعنی اسنادی که در آن شرایطی که باید در پیشنهاد به کار گرفته شود قید شده است.

«تفویض پیشنهاد» در زمینه پیشنهاد یعنی توافقی میان کارفرما  و فریلنسر پیروز که بر اساس آن کارفرما مالکیت پیشنهاد برنده شده را به فریلنسر واگذار می کند.

«فرآیند حل و فصل مجادلات» یعنی فرآیندی که کارفرما  و فریلنسر  آن را مطابق بخش «خدمات حل و فصل مجادلات» دنبال می نمایند.

 «داوطلب» یعنی کاربر واجد شرایطی که وارد رقابت و پیشنهاد شده است.

«حساب کاربری غیرفعال» یعنی حساب کاربری که کاربر آن به مدت طولانی وارد آن نشده است.

«حقوق مالکیت فکری» یعنی تمامی حقوق مالکیت فکری که در سرتاسر جهان وجود دارد و مشمول چنین حقوقی می باشند:

(الف) حق امتیاز، حق کپی رایت، حق طرح بندی مدار (یا حقوق مشابه)، طرح های ثبت شده، علائم تجاری ثبت شده یا ثبت نشده و هر گونه حق محرمانه نگه داشتن اطلاعات خصوصی.

(ب) هر گونه درخواست یا حق استفاده از ثبت هر گونه حق مورد اشاره در مورد (الف)، خواه این حقوق ثبت شده باشند یا نباشند یا بتوان آن را ثبت کرد و خواه تحت هر قانونی، در حقوق عرفی یا تساوی حقوق وجود داشته باشد.

«شغل های محلی» یعنی خدماتی که برای سازگارسازی فریلنسر (که وظایفی دارد و باید انجام شوند) با کارفرما و کارآفرین ارائه می شوند که می بایست خدمات خود را بر مبنای موقعیت فریلنسر ارائه نماید.

«پروژه» یا «کار» یعنی کار پیشنهادی یا ارسال شده  از جانب کارفرما از طریق سایت سفارش آنلاین ترجمه. این کار ممکن است پروژه یا پیشنهاد  ثبت شده توسط کارفرما، پروژه ارسال شده از جانب کارفرما، خدمات دریافت  شده توسط کارفرما  از جانب (مترجم ، تایپیست یا فریلنسر) و خدمات اعطایی توسط کارفرما  به (مترجم ، تایپیست یا فریلنسر)

«کارفرما ، کارآفرین» یعنی کاربری که کار یا پروژه ای را بر روی سایت ارائه می نماید و بعد از تایید پیشنهاد توسط یک تایپیست یا مترجم ،موظف به انجام کلیه تعهدات خود می باشد.

«خدمات کارفرما ، کارآفرین» یعنی کلیه خدمات و سرویس هایی  که توسط کارفرما و یا کار آفرین انجام می گردد.

«کاربر»، «مشتری» یا «شما» یعنی فردی که از وبسایت دیدن یا استفاده می نماید.

«قرارداد کاربر» یعنی:

(۱) توافقنامه انجام شده بین کاربران این وب سایت یعنی بین کارفرما و فریلنسر؛

(۲) منشور اخلاقی که در مدت زمان، در آن اصلاحات و بازنگری هایی صورت می گیرد؛

(۳) سایر مفاد قراردادی مورد پذیرش از جانب کارفرما و فریلنسر که در وبسایت ارائه گردیده است و با توافقنامه کاربر و منشور اخلاقی سازگاری دارد؛

(۴) شرایط پروژه به همان صورتی که در وب سایت ارائه و پذیرفته شده است و با توافقنامه کاربر و منشور اخلاقی سازگاری دارد.

«وبسایت» یعنی وبسایت هایی که توسط سایت سفارش آنلاین ای مترجم اداره می شوند و در زمینه کار آنلاین و هر گونه خدمات، ابزارها یا کاربری های مربوطه ارائه سرویس می نمایند.

قوانین و مقررات سایت سفارش آنلاین ترجمه | ای مترجم |

۱٫ نگاه کلی (شرایط استخدام فریلنسر)

دسترسی و استفاده از سرویس های سایت سفارش آنلاین ترجمه  به این معناست که موافقت خود را با شرایط سایت سفارش آنلاین ترجمه اعلام نموده اید. لازم به ذکر است هر چند وقت یکبار توافقنامه و هر گونه اطلاعات مندرج در سایت  با درج شرایط بازنگری شده در سایت اصلاح خواهند شد.

سایت سفارش آنلاین ترجمه فضای آنلاینی است که کاربران در آن می توانند کارهایی که به صورت آنلاین و بر روی بستر آنلاین امکان پذیر می باشند را در صورتیکه مغایرتی با سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد و مطابق با سیاست های کلی اعمال شده توسط سایت سفارش آنلاین ترجمه می باشد را به انجام رسانند و این سایت بستری فراهم می سازد تا کاربران از طریق آن به صورت آنلاین با هم همکاری کرده، پروژه های مربوطه را تکمیل نمایند ، هزینه های آن ها را پرداخت نمایند، پروژه هایی را با توافق همدیگر به انجام رسانند  و از خدماتی که ارائه می شود بهره برداری نمایند.

۲٫ قلمرو (برون سپاری پروژه)

قبل از استفاده از سایت سفارش آنلاین ترجمه، توصیه می شود کلیه توافقنامه های کاربری، سیاست های سایت و تمام اطلاعات مندرج در سایت را مطالعه نمائید.

لازم است کلیه شرایط موجود و درج شده در توافقنامه کاربران، منشور اخلاقی، سیاست حریم خصوصی سایت سفارش آنلاین ترجمه و کلیه سیاست های  سایت را مطالعه نمائید و موافقت خود را با آنها اعلام نمایید. با پذیرفتن توافقنامه، کاربر نشان می دهید که هر زمان از سایت سفارش آنلاین ترجمه یا ابزارهای موجود برای تعامل با سایت سفارش آنلاین ترجمه استفاده می کنید، توافقنامه کاربر قابل اجراست.

۳٫ چه کسانی شرایط استفاده از سایت سفارش آنلاین ترجمه را دارا می باشند؟

در صورت مصداق یافتن موارد زیر قادر به استفاده از سایت سفارش آنلاین ترجمه نخواهید بود:

الف. از لحاظ حقوقی شرایط لازم جهت انجام قراردادهای کاری را نداشته باشید.

ب. سن شما کمتر از ۱۸  سال باشد .

ج. بر اساس قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از دریافت و انجام خدمات ممنوع باشید.

د. به هر دلیلی امکان استفاده از سایت سفارش آنلاین ترجمه برایتان به حالت تعلیق درآمده باشد.

مطابق قوانین، دارنده حساب مسئول رویدادهای احتمالی است که ممکن است در حساب کاربری رخ دهد.

کاربران این امکان را دارند تا  نام کسب‌وکار یا نام شرکت خود را  که به حساب کاربری‌شان مربوط می‌شود را به درستی و حقیقت ارائه دهند و مسئولیت هرگونه عدم صحت در ورود اطلاعات بر عهده کاربر می باشد و سایت سفارش آنلاین ترجمه هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. توافقنامه کاربری قراردادی است با کاربر به عنوان فرد (نه کسب ‌و کار یا شرکت) و او به تنهایی مسئول تمام فعالیت‌هایی است که در مورد حساب کاربری‌اش رخ می دهد.

شایان ذکر است که در صورت آگاه شده این مجموعه از ثبت نام شرکت به عنوان شخص ، از ادامه فعالیت آن کاربر در سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۴٫ استفاده از سایت سفارش آنلاین ترجمه (برون سپاری پروژه ها – انجام پروژه و کسب درآمد):

هنگام استفاده از سایت سفارش آنلاین ترجمه:

الف. به هیچ عنوان نباید محتوا یا مواردی را از گروه‌ها یا حوزه‌های نامناسب که خلاف عرف جامعه می باشد و با سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند در وب‌سایت‌ها و خدمات ما درج (پست) نمایید؛

ب. به هیچ عنوان نباید قوانین، حقوق طرفین یا سیاست‌هایمان از جمله منشور اخلاقی را نقض نمایید؛

ج. به هیچ عنوان نباید از پرداخت هزینه های توافق شده بین طرفین (کارفرما و فریلنسر) که در زمان قبول پیشنهاد با شرایط ذکر شده موافقت گردیده شده است امتناع و خودداری نمایید ، مگر آنکه فریلنسر و یا کارفرما بعد از اعلام درخواست اختلاف به سایت و پس از بررسی مشکل توسط کارشناسان سایت سفارش آنلاین ترجمه دارای حق قانونی باشند.

د. فریلنسر(مترجم یا تایپیست) و کارفرما نباید از انجام پروژه ای که پیشنهاد داده اند و مورد تایید کارفرما قرار گرفته است و در نهایت مورد توافق طرفین قرار گرفته است امتناع نمایند، مگر آنکه فریلنسر(مترجم یا تایپیست) از رعایت شرایط مورد توافق خودداری نماید و یا کارفرما شرایط انجام پروژه را بعد از تایید نهایی و بدون توافق مجدد با فریلنسر(مترجم یا تایپیست) به هر نحوی تغییر دهد که این قطع همکاری بین طرفین حتما از طریق قسمت اعلام اختلاف از قسمت محیط کاربری به اطلاع سایت سفارش آنلاین ترجمه رسد.

ه. طرفین و کاربران سایت به هیچ عنوان، هرگونه دخل و تصرف در ساختارهای هزینه‌ای، فرآیند تنظیم صورت حساب یا روند پرداخت و دریافت و به عبارت کلی هرگونه عملیات مالی در سایت سفارش آنلاین ترجمه را بدون هماهنگی با سایت سفارش آنلاین ترجمه انجام ندهند؛

و. به هیچ عنوان نباید محتوا و مطالب اشتباه، نادرست، گمراه‌ کننده، توهین‌آمیز یا اهانت‌بار (از جمله اطلاعات شخصی) را در سایت سفارش آنلاین ترجمه درج (پست) نمایید؛

ز. از انجام هرگونه عملیاتی که منجر به تبلیغات در هر موضوعی باشد، جلوگیری می گردد؛

ح. از انجام هرگونه حرکت های *** در سایت خود داری نمایید؛

ط. به هیچ عنوان نباید حساب کاربری خود در سایت سفارش آنلاین ترجمه به شخص دیگری انتقال دهید؛

ی. به هیچ عنوان نباید مطالب اسپم (Spam) ناخواسته، یا ایمیل های انبوه، ایمیل های تبلیغاتی  یا طرح شرکت های هرمی را در سایت درج نمایید؛

ک. باید از انتشار هر گونه ویروس و نرم افزارهای مشابه که ممکن است به سایت سفارش آنلاین ترجمه یا به منافع و دارایی‌هایی کاربران این سایت (اعم از حقوق مالکیت فکری‌، حریم خصوصی ، حقوق مادی و یا حقوق معنوی) زیان وارد می نماید خودداری کنید.

ل. به هیچ عنوان نباید، فهرست کاربران  ثبت شده در سایت سفارش آنلاین ترجمه را برای نمایش در سایت های دیگر و یا هرگونه استفاده دیگر دانلود کرده و نگه دارید.

م. به هیچ عنوان نباید هیچ بخشی از سایت سفارش آنلاین ترجمه را بدون اجازه کتبی از قبل ، در سایتی دیگر استفاده نمایید ، انعکاس دهید یا در آن دخل و تصرف به وجود آورید؛

ن. باید از تغییر، تبدیل، سازگارسازی، ویرایش، تفکیک، جداسازی یا مهندسی معکوس برنامه‌های نرم‌افزاری که در سایت سفارش آنلاین ترجمه استفاده می‌شوند خودداری نمایید؛

س. به هیچ عنوان نباید حقوق یا محتواهای سایت سفارش آنلاین ترجمه یا حقوق کپی‌رایت و نام تجاری سایت سفارش آنلاین ترجمه را کپی کنید، تغییر دهید یا در آن دخل و تصرف به وجود آورید؛

ع. به هیچ عنوان نباید اطلاعات سایر کاربران (مشتمل بر آدرس ایمیل و یا هرگونه اطلاعات دیگر) را از روی سایت استخراج نمایید و هرگونه استفاده تجاری و یا غیر تجاری از آن ها نمایید.

ف. تمامی کاربران استفاده کننده از سایت سفارش آنلاین ترجمه موظفند به تمامی حقوق مالکیت فکری و حقوق تجارت الکترونیک احترام بگذارند.

۵٫ نقض حقوق مالکیت فکری:

سیاست کلی سایت سفارش آنلاین ترجمه حمایت کامل از حقوق مالکیت فکری می باشد، بنابراین خواهشمندیم از جدیدترین نسخه های حقوق مالکیت فکری آگاهی کامل پیدا نمایید. لذا هرگونه موردی که در ارتباط با نقض حقوق مالکیت فکری باشد امکان پیگیری از مجاری قانونی را خواهد داشت. «سیاست نقض قوانین کپی‌رایت» هم با این هدف طراحی شده است که اطلاعیه‌هایی که در ارتباط با نقض این حقوق به اطلاع ما می رسند تا جای ممکن ساده و گویا شوند و در نهایت باعث گردند تا از تعداد موارد کلاهبرداری یا هرگونه سایبری جلوگیری به عمل آید. اگر در هر زمانی هر کدام از کاربران سایت سفارش آنلاین ترجمه تصور نمایند که حقوق مالکیت فکری آنها  نقض گردیده، می توانند مورد درخواستی خود را  به اطلاع کارشناسان ما برسانند تا در اولین زمان مورد بررسی قرار گیرد.

۶٫ کارمزد و خدمات (برون سپاری پروژه ها – انجام پروژه و کسب درآمد):

برای برخی از خدمات مشخص از جمله معرفی برای انجام پروژه، ارتقا نوع عضویت کاربران کارمزد دریافت خواهد شد. وقتی از خدمات و سرویس های سایت سفارش آنلاین ترجمه استفاده می نمایید که دارای کارمزد می باشند، می‌توانید با تغییر نوع سرویس درخواستی خود از امکانات و ویژگی های رایگان سایت سفارش آنلاین ترجمه استفاده نمایید. لازم به ذکر است هر چند وقت یکبار در این سیاست های کاری تغییراتی ایجاد می گردد و با اطلاع رسانی آن در سایت سفارش آنلاین ترجمه شما را مطلع می گردانیم. ممکن است کارمزد خدمات مربوط به رویدادهای تبلیغاتی (مثل تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای عضویت‌ها) یا خدمات جدید موقتا تغییر نمایند.

۷٫ سایت سفارش آنلاین ترجمه به عنوان شخص ثالث در انجام تراکنش های مالی و حقوقی:

شما به عنوان یک کاربر تایید می نمایید و موافقت خود را با این مسئله اعلام می‌دارید که سایت سفارش آنلاین ترجمه به عنوان شخص ثالث دارای این حق و حقوق می باشد که از جانب طرفین انجام پروژه امکان برداشت، دریافت و پرداخت و واریز هزینه های توافق شده را بر اساس قرار داد در زمان توافق انجام پروژه ،از حساب کاربری طرفین را  دارا می باشد (کلیه تراکنش های مالی مربوطه). لازم به ذکر است سایت سفارش آنلاین ترجمه به هیچ عنوان مسئول زیان، صدمات یا دیون ناشی ازغفلت کاربران در زمان توافق کلی در زمان انجام پروژه نمی باشد و طرفین انجام پروژه (کارفرما ، فریلنسر) و تمامی کاربران سایت سفارش آنلاین ترجمه می توانند با اعلام اختلاف و در خواست بررسی از سایت در قسمت محیط کاربری خود موضوع را بررسی نماید، ولی هیچ گونه مشکل حقوقی بین طرفین شامل حال سایت سفارش آنلاین ترجمه نمی‌باشد.

۸٫ تبلیغات سایت ایران تایپ:

شما این اجازه را به سایت ایران تایپ می دهید که از نام شرکت یا کسب‌وکار، لوگو، تصاویر یا سایر رسانه‌ها و معرفی پروژه های ویژه و همچنین معرفی متخصصان، مجریان و فریلنسرهای ویژه و یا به طور کلی هرگونه تبلیغات همسو با سیاست های سایت ایران تایپ را به عنوان بخشی از خدمات ارائه شده توسط سایت ایران تایپ استفاده نماید و همچنین از سایر ابزارهای بازاریابی مربوط به این سایت برای کسب درآمد تبلیغاتی استفاده نماید.

۹٫ محتوا ( برون سپاری پروژه ها – انجام پروژه و کسب درآمد):

شما مورد تایید و توافق قرار می دهید که وقتی محتوا و مطالب مربوطه را به سایت سفارش آنلاین ترجمه ارائه می نمایید ، موارد ذیل قابل بررسی می باشند:

الف. تمامی موارد اعلام شده می بایست با شئونات جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشند.

ب. سایت سفارش آنلاین ترجمه هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالبی که حق کپی رایت را رعایت نکرده اند ندارد و تمامی موارد و مشکلات حقوقی مرتبط بر عهده ارسال کننده می باشد.

ج. تمامی مطالب ارسال شده به سایت سفارش آنلاین ترجمه مستلزم تایید مدیریتی می باشد، از این رو ممکن است بنابر صلاحدید سایت سفارش آنلاین ترجمه مطالب ارسال شده را  تایید، رد و یا ویرایش نماید.

د. تمامی موارد ارسال شده باید حقوق مالکیت فکری را بر اساس آخرین ویرایش های اعلام شده رعایت نمایند.

ه. تمامی موارد ارسال شده می بایست با حقوق تجارت الکترونیک و تمامی حقوق های مرتبط همخوانی کامل را داشته باشند.

کاربران سایت سفارش آنلاین ترجمه تایید و تضمین می نمایند که:

۱٫ حقوق کپی رایت، حق امتیازها، علائم تجاری، اطلاعات محرمانه تجاری و سایر حقوق مالکیت فکری یا حقوق مالکانه یا حق تبلیغ یا حریم خصوصی افراد را نقض نمی‌نمایند.

۲٫ هیچ قانون یا مقرراتی که بر اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قانونی می باشند  را نقض نخواهند کرد.

۳٫ هیچ گونه مطالبی که منجر به اقدامات توهین‌آمیز و افتراآمیز گردد نخواهد داشت.

۴٫ از نشر مطالب موهن یا مربوط به سواستفاده‌های جنسی و موارد مرتبط ، به صورت کامل خودداری خواهید نمود.

۵٫ مطالب ارسالی حاوی اطلاعاتی مربوط به طراحی، توسعه، ساخت یا تولید موشک یا تسلیحات هسته‌ای، شیمیایی یا بیولوژیکی نباشد.

۶٫ به هیچ عنوان مطالبی در ارتباط با فعالیت‌های تروریستی انتشار نخواهید داد.

۷٫ به هیچ عنوان اطلاعات ناقص و نادرست در مورد کاربر یا افراد دیگر ارائه نخواهید کرد.

۸٫ اطلاعات هیچ گونه ویروس یا سایر مشکلات متداول مربوط به برنامه‌ریزی کامپیوتر را نداشته باشند و صدمه یا اختلالی ایجاد نکنند، به صورت مخفیانه سبب سلب مالکیت سیستم‌ها، داده‌ها یا اطلاعات شخصی نشوند.

با توجه به این توافق اعلام می دارید که  در صورت عدم رعایت مفاد ذکر شده و هرگونه مواردی که مطابق با سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد،سایت سفارش آنلاین ترجمه این اجازه رادارد تا اطلاعات  شخصی‌تان را به نهادهای  مربوطه به ویژه پلیس فضای تبادل اطلاعات (پلیس فتا)  انتقال دهد. در صورت تمایل به لغو این رضایت نامه و بنابر تایید و موافقت خود تان، قادر به ایجاد امکان دسترسی به سایت سفارش آنلاین ترجمه و سرویس های ارائه شده توسط آن را نخواهیم بود و می‌توانیم حساب کاربری‌تان را مسدود نماییم.

لازم به توضیح است که به این اطلاعات نباید به هیچ عنوان به شکل  پند و اندرز دیده شود. توصیه می‌شود به اطلاعات ارائه شده در سایت سفارش آنلاین ترجمه در قالب جایگزینی برای توصیه‌های حرفه‌ای دیده نشود. اگر سوال خاصی در ارتباط با هر موضوعی برایتان مطرح می‌شود، لازم است با مشاور کاریتان مشورت نمایید.

لازم به ذکر است سایت سفارش آنلاین ترجمه تنها در قالب مدخل ورودی اطلاعات ایفای نقش می نماید و از این منظرهیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و مطالب ارائه شده توسط طرف‌های ثالث در وبسایت ندارد (خواه این اطلاعات تحت قوانین کپی‌رایت یا سایر قوانین مرتبط با مالکیت فکری ارائه شده باشند و یا غیر از آن)

وب‌سایت حاوی لینک‌هایی به وب‌سایت‌های طرف‌های ثالث دیگری نیز می‌باشد. ما کنترلی بر وب‌سایت‌هایی که به آنها لینک زده می شود نداریم. محتوا، محصولات، خدمات، اقدامات، سیاست‌ها یا عملکرد وبسایت‌هایی که به آنها لینک می‌شویم را تایید نمی‌کنیم. ریسک استفاده از مطالب و محتوای طرف‌های ثالث و وب‌سایت‌ها، متوجه کاربران خواهد بود.