بلاگ

مدیر سایت
۱۳۹۷-۰۱-۲۳
ترجمه آنلاین بدون دیدگاه

هزینه ترجمه

هزینه ترجمه| تعرفه ترجمه|هزینه ترجمه دقیق و فوری| ترجمه ارزان در حد اقل زمان با بهترین کیفیت 

محاسبه هزینه ترجمه و یا به عبارتی تعرفه ترجمه در سایت ای مترجم با توجه به پیشنهاد مترجم های محترم اعلام می گردد و ارسال کنندگان پروژه های ترجمه می توانند بعد از مشاهده پیشنهادهای مختلف ارسال شده توسط مترجمین های گرامی  برای انجام پروژه های تایپ، بهترین پیشنهاد از لحاظ هزینه و زمان تکمیل پروژه را انتخاب نمایند.

استاندارد محاسبه هزینه ترجمه بر اساس شرح ذیل می باشد:

یک صفحه تایپ فارسی استاندارد شامل ۲۵۰ کلمه می باشد که می بایست شامل ۱۸ خط با فونت ۱۴ و یا ۲۰ خط با فونت ۱۶ باشد.

از جمله موارد قابل اهمیت در برآورد دقیق هزینه ترجمه و تایپ و مشخص نمودن شفاف درخواست توسط سفارش دهندگان می باشد، از آنجاییکه این امکان وجود داردکه به دلیل عدم شفاف سازی دقیق درخواست، باعث عدم تکمیل پروژه های ترجمه گردد.

همه ما این خاطره را داریم که در شب های امتحان نیازمند ترجمه سریع برای انجام پروژه های خود بوده ایم و با مراجعه به مغازه هایی که پروژه های ترجمه را انجام می دادند یا با این پاسخ مواجه گردیده ایم که زمان ترجمه نمودن را ندارند و یا با دلیل فوری بودن درخواست ما ، هزینه های ترجمه را بالاتر از  تعرفه های ترجمه اعلام نموده اند.

در سایت ای مترجم شما می توانید با ارسال پروژه های ترجمه خود به صورت  ۲۴ ساعته بر روی سایت و دریافت پیشنهاد از سوی مترجم های گرامی و بدون واسطه، پروژه های ترجمه خود را به بهترین روش ممکن به انجام رسانید.

هم اکنون شما می توانید با ثبت نام در سایت ای مترجم به عنوان مترجم و یا سفارش دهنده از امکانات سایت ای مترجم بهره مند گردید.

با سایت ای مترجم پروژه های ترجمه خود را با خیالی آسوده به مترجمین متخصص بسپارید

نظر